Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Sportu w Myśliborzu

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Zarządzenie nr 15/2022 w sprawie powołania Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminu kończącego służbę przygotowawczą dla Pani Agnieszki Jaskólskiej.
2 Zarządzenie nr 14/2022 w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego za pranie przez pracowników odzieży roboczej.
3 Ogłoszenie o III przetargu pisemnym ofertowym na sprzedaż środków trwałych będących własnością Gminy Myślibórz, będących w zarządzie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myśliborzu.
4 Zarządzenie nr 13/2022 ws. ogłoszenia III przetargu pisemnego ofertowego na sprzedaż środków trwałych będących własnością Gminy Myślibórz, będących w zarządzie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myśliborzu.
5 Zarządzenie nr 12/2022 ws. obniżenia ceny sprzedaży środków trwałych będących własnością Gminy Myślibórz, będących w zarządzie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myśliborzu.
6 Zarządzenie nr 11/2022 ws. określenia planu służby przygotowywawczej
7 Zarządzenie nr 10/2022 ws. przeprowadzenia służby przygotowawczej i organizowania egzaminu kończącego tę służbę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myśliborzu.
8 Zarządzenie nr 9/2022 w sprawie opłat za zajęcia nauki i doskonalenia pływania z instruktorem na Pływalni Krytej w Myśliborzu
9 Zarządzenie nr 8/2022 w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za media dla najemców lub dzierżawców w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myśliborzu
10 Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myśliborzu za rok 2021